Razítka Praha 4 - výroba razítek s výdejem Praha 4


Razítka objednáte jednoduše e-mailem (ušetříte tak jednu cestu se zadáním). Hotové razítko si pak můžete vyzvednout ve výdejně na Praze 4. Nebo bez poplatku i na libovolném jiném výdejním místě Zásilkovny po celé Praze tam, kde Vám to nejlépe vyhovuje (seznam všech výdejen naleznete na www.zasilkovna.cz). Stačí připsat, kde si razítko přejete vyzvednout (a uvést číslo mobilu pro sms avízo, které po nachystání ve výdejně obdržíte). Na přání lze doručit za +49,- Kč přímo na konkrétní adresu (nejen Praha 4). Na základě e-mailu Vám samozřejmě nejprve zpracujeme náhled a nezávaznou kalkulaci (případně poradíme i vhodné varianty). Po schválení pak vše zrealizujeme. (Razítka nezhotovujeme na počkání, obvyklý termín do vyzvednutí je cca 3 prac. dny.)Razítko malé (soukromá osoba, IČO)

malé razítko - výroba razítek - Praha

Do razítka s plochou pro otisk 37 x 13 mm lze umístit až 4 řádky kratšího textu, což často postačuje pro jméno, adresu a IČO. Jde obvykle o nejmenší razítko pro fyzickou osobu. U delších názvů nebo pro lepší čitelnost se doporučuje razítko větší.

Ceny ...

Razítko střední (firemní, plátce DPH, OSVČ)

střední razítko - výroba razítek - Praha

Razítko s plochou pro otisk 46 x 17 mm je rozumná volba pro základní firemní a podnikatelské použití. Je vhodné jako razítko pro OSVČ, plátce DPH i firmy od společností s r.o. až po a.s. Pro více kontaktních údajů či logo se dopručuje razítko větší.

Ceny ...

Razítka jiných rozměrů

Pokud zde nenaleznete razítko potřebné velikosti, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se zajistit vhodný tvar ze širokého spektra vyráběných modelů různých typů strojků.

{ Napište nám... }


výroba razítka Praha kontakt

Výroba nových razítek COLOP

Dodáváme kompletní nová samobarvící razítka rakouské značky COLOP. Konečná cena je uvedena za komplet, tedy za strojek včetně polštářku a štočku, Razítko můžete začít ihned používat.


Štočky do razítek (tiskové desky)

Zhotovená nová razítka již štoček (tiskovou desku) obsahují a je součástí ceny. Výměnu štočků u starých razítek na výdejnách neprovádíme, jsme však schopni Vám na přání samotný nový štoček zhotovit, pokud si jej chcete vyměnit sami (nejedná se o nic složitého, tisková deska je u běžných strojků pouze přilepena oboustrannou lepící páskou).


banner1

Razítka Praha 4 - výroba razítek pro Prahu 4

Razítka Praha 4 - výroba razítek pro Prahu 4 s vyzvednutím v Praze 4 a okolí.